Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 15 letá holka

Jsem na mladší holky (+- ze základky okolo 15 let) i mladsi, ale pod 14 let ne. Ale je mi 23 let, nevím proč se mi líbí víc ale prostě jsou takový hezčí, prostě jsou takový "roztomilý" nejsem pedofil mám rád prsa atp, ale líbí se mi celkově jejich tělo, hlavně pupik :P, jenom se ptám jestli je o takové holky zájem jako o vrstevnice nebo menší? Snad nejsem tedy uchýl, ještě nutno dodat že se mi nelíbí každá holka v tomto věku, když do toho nepočítám tlustý odpad tak zhruba 12%

Ze ty chces parazitovat na Ondrovi Vlckovi a Bohusovi Matusovi?
Kto nezaznamenal su to najvacsie celebrity CZ netu v chodeni s mladsim diecatom na rozhrani dospelosti a dietata.
Keby niekto chcel mat nejake views na YT nech spravi video o Ondrovi Vlcekovi a Bohusovi Matusovi...na tejto teme sa uz prizivil nejeden nimand.