Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bankovy ucet

Caute ak uz rok nie som studentom a stale mam ucet v banke zadarmo aj napriek tomu ze na stranke maju ze uz tam ma byt poplatok tak moze banka potom zrazu poslat nedoplatok za ten rok co som nenhlasil ze nie som student alebo je ich chyba ze si to neoverili? Momentalne nie som v minuse ani mi noc nestrhavaju

Myslím že v čechách jen za 12 měsíců, protože pak jsou už promlčené. Spíš se divím, že se neozvali nebo je nezačli strhávat. Česká spořitelna třeba sestře začla strhávat poplatky po celkem libovolné a náhodné době od dodání potvrzení o studiu, pak je zase vracela, když tam došla, co blbnou (asi tam mají pěknej bor*).