Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Autobus do Mariánských lázní

Dobrý den
Ani nevím jestli to píši správného vlákna když ne tak se omlouvám.Kolem roku řekneme 1991 jezdil přímák autobus ze Zlína do Mariánských lázní a potom pokračoval do Františkových tuším ,mimochodem já s ním jel ale už si podrobnosti nepamatuji.Já bych potřeboval zjistit jestli nejezdí přímý autobus ze Zlína do Jánských lázní v dnešní době? námitka ať si to zjistím sám v IDOS nebo v něčem podobném ale já to prostě neumím díky

Vy jste nikdy nechodil do školy? Neměli jste tam mapu? Rozumíte aspoň sám tomu, co píšete? V nadpisu se ptáte na autobus do Mariánských lázní, teď zase "jak se dostat do Jánských lázní".
Ty dvě obce jsou od sebe vzdušnou čarou cca 230 km, nechcete si nejdříve rozmyslet, kam se vlastně chcete dostat?

Já si na ten Tvůj odkaz kliknul a on hlásí chybu, takže Tvoje rada asi za moc nestojí. Moje rada byla přes Prahu a na tom si trvám ať jde o Mariánské Lázně nebo Janské Lázně. Jelikož hromadná doprava v tomto státě je hvězdicovitě do Prahy a zase z Prahy. Tazatel dosud neupřesnil kam vůbec chce jet a kdy, takže i moje rada byla všeobecná a neodkazovala na odkaz, který se neotevře.