Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Když se člověk zamiluje

Dobrý den, jsem žena jako žena vážně nechápu může proto budu ráda když mi napíše názor i můž jsem zadaná ale potkala jsem kluka ano zamilovala jsem se do něho protože jsem nedokázala mu to říct do očí napsala jsem mu to přes chat mě odmítnul,ale když se potkáme dívá se na mě takovím jiným pohledem než před tim. Je to dobrý kámoš mého přitele. Na Messengeru dokážeme spolu prokecat až do 2 do rána ale v reálném světě spolu nemůžeme mluvit protože je mezi námi dusno nevím jestli vytvářím jo já nebo on ke mě něco cítí jen kvůli kamarádovi nemůže děkuji za názor

zadaná ale potkala jsem kluka

Je to dobrý kámoš mého přitele

něco cítí jen kvůli kamarádovi nemůže

Odpověděla sis sama. Někdy je kamarádství víc než láska. Kamarádi ti mohou zůstat na celý život, zatímco emoční orgie nemusí. Dobrej kámoš, pokud nevymění kamarádství za ženskou.