Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Detská pornografia

Dobrý deň... Už dlhšie ma zaujíma jedna vec. Čiste teoreticky, ak mám 15 rokov a pošlem niekomu svoju obnaženú fotku, tým pádom vyrábam a distribuujem detskú pornografiu? A ak by si dotyčný fotografiu nechal, tým pádom prechováva detskú pornografiu? Ďakujem za odpovede.

loading...

Ocituju ti wiki , i kdyz to delam nerad:

Pedofil je člověk, kterého sexuálně přitahují převážně nebo výlučně předpubertální děti nebo děti v rané pubertě a rovněž se do dětí je schopen zamilovat

V 15 letech je jiz velka vetsina lidi pohlavne dospela a tak se zjevne o pedofilii nejedna. Mohlo by se jednat o hebefilii, ale to pouze v pripade, ze by ho starsi(rekneme 20+) partnerky/partneri nepritahovali, jinak je to biologicky zcela normalni, byt pravne trestne.
V neposledni rade neni pedofilie nijak trestna (zaplatpanbuh), trestne jsou pouze nektere jeji projevy (a i k tomu mam obcas sve vyhrady).