Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svrbenie

Ahojte
viete mi poradiť nejaký tip alebo čo robievate (okrem poškrabkania sa :D) keď vás svrbia semenníky a okolie penisu? väčšinou mám tento problém pár dní po holení keď už rastu chĺpky, je to dosť otravne...

šmirgel/brúsny papier

holenie taky moc nemám rád,.... tak som sa rozhodol:
laserová epilácia (po pár sedení Vám úplne prestanu rásť hĺpky, účinné dlhodobo (niekoľko rokov)).

Inak asi len nejaké krémy, čož mi prijde sprosté.