Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se stát legionářem

Ahoj, ptám se možná na trochu neobvyklý dotaz. Jde mi o to jak se stát vojákem - legionářem. Musí to být bez prověřování minulosti!!! Prostě začít nový život se změnou jména a bez dotazů na moji minulost. Je to stále ještě nějak možné???? Dnes už Vaši historii prověřuje i francouzská legie. Já chci najít něco jako to bylo dříve - nové jméno, identita a nový život. Prosím o radu děkuji

Vsak si tam zajed (nejbliz mas Strasbourg, nebo Lille) a zkus si to : https://cz.legion-recrute.com/
Jestli projdes 6 mesicnima testama (coz je velmi mala sance) a podepisou s tebou na 5let contrat (mezi tim budes jeste 3 mesice na Korzice kde bude probihat vsechno co je parasutaz, vysky a slanovani), tak pak az si muzes zvolit nové jméno a narodnost.
Muzu ti rict hned, ze hned u vchodu mas tyc na zdvyhy a kdyz na nich nedas 20 poctivych tak se nedostanes ani pres vratnické dvere (tak at tam nejedes jenom na otocku), ale za rok to muzes zkusit znovu.
PS : Taky te hned otocijou kdyz budes lhat, jestli az se te budou ptat za co jsi trestany, nebo jestli mas za sebou vezeni a budes lhat, tak te taky otocijou (informace si overuji i se spolupraci s interpolem) jak prekrocis dvere tak uz jsi ve svete vojenske gumarny, jejich civilni zivot je nezajima, jestli lzes, tak letis lhare nechcou (kazdejdruhej je v legii s trestnim lestrikem, hlavne za bitky)..