Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vši

Dostala som vsi. nebola som 2 tyzdne vonku (introvert lol) a znicoho nic ich mam. s mamou nie som skoro vobec v kontakte (lebo iba s nou byvam). pred dvoma tyzdnami som ich urcite nemohla dostat, lebo to by som uz mala celu hlavu pokrytu vsami. nasla som si len 2 vsi, a par hnid. nedava mi to zmysel, od mamy vsi urcite nemam. pretoze ich ona sama nema. k tomu u nas nebola navsteva. ako je to mozne?

Neviem preco reagujes na mna (ja som mal kliesta), ale ked uz...ja som vsi tiez nikdy este nemal aj ked sa to okolo mna nimi hemzilo castokrat. Preco netusim, asi im tiez nechuti nieco na mne.
Naposledy sme bojovali so vsami asi 2.5 mesiace, dcera to pravidelne nosila domov a doteraz neviem odkial...nastastie uz je s tym pokoj a snad sa to nevrati.
Ono je to uz trosku na zufanie, ked je 1-2 tyzdne pokoj a zrazu sa zjavia znovu a takto sa to dokolecka opakuje.

Klíště jsem v životě neměl (nejde to na mě), nicméně borelku jsem utrpěl - jakási sfiňa mňa džogla do nohy na cyklotúře, po dvou týdnech flek jak jihočeský vdolek :-). Měsíc antibiotika. A vešky? Na mojí olezlé palici by se jim nelíbilo...

Veš se líhne z vajíčka asi za 7 až 11 dní,tak si je nemusela ze začátku vůbec zaznamenat.Já si přines kdysi jako dítě vši z nemocnice.Mamka to brala jako strašnou ostudu.Vyrazila do obchodu pro hubící prostředek,bud narazila na neznalého prodavače,nebo se styděla zeptat a doma mi nastříkala nějakým sprejem hlavu a ještě to zabalila do igelitu aby to účinkovalo.Pálilo to jako čert a já dost trpěl.Nevim jak dlouho jsem to vydržel,ale byl to očistec.Po přečtení spreje jsem zjistil,že to je na hubení hmyzu na dřevinách.Párkrát jsem se na ten zákrok doma vymlouval,když jsem přines špatnou známku.