Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operácia uzdicky

Dobrý deň chystá má operácia uzdicky lebo ju mám krátku nejde mi úplne stiahnuť predkožka až dole majú mi to len nastrihnut a bojim sa toho som pozeral na internete že to mi dajú celé prec že ju tam nebudem vôbec mat lebo je to strasne hnusne tak chcem sa spýtať lebo tomu moc nerozumiem že ako to upravia a pýtali sa mi či to chcem laserom alebo chirurgicky. Mám len 17 takze tomu nerozumiem moc. Nechcem to mat celé prec

loading...

Ešte by som sa chcel spýtať že keď ho mám v kľude pretiahnem jednoducho celu predkozku keď ho mak v stoporenom stave tak to tiež v klude pritiahnem až pod žalud kde mi trosku ostane koze a aj keď to stiahnem až dole tak sa trošičku jemne ohne dole ako keby ho to ťahalo ale neboli to, ale problém je že v erekcii mi vôbec nedrží stiahnutá predkožka keď ju pustím hneď sa zakrýva a erekcia slabne uplne, môže to byt ten problém ? Aby som zbytočne neisiel na tu operaciu keby to nemalo taký zmysel nejaké maste alebo tak sa opýtať, lebo si nemyslim že to je úplne až take krátke, neviem no