Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ve kterém programu napsat životopis?

Ahoj, rozhodl jsem se dát výpověď v práci a teď si začínám hledat něco nového. Z mojí aktuální práce mě pustí až 1.10, takže na hledání nové práce mám snad dostatek času.
Chtěl bych od Vás poradit, v jakém programu si mám životopis napsat? Nejlepší by bylo kdyby byl program zdarma, nechci kupovat něco, jen proto, abych si mohl udělat životopis.
Víte, jde mi hlavně o formát, nechci abych životopis někam poslal a tam ho měli nějak "rozházený". Snad víte co se tím snažím říct.
Díky za pomoc.

Virtuálná tlačiareň je taky dobré řešení, ale nabídka je nepřehledná. Používám PDFCreator který měl třeba tu vlastnost, že byl pouze slovensky (respektive čeština mezi výběrem nebyla), nyní už existuje i český překlad, ale já zůstávám u slovenštiny. Ovšem PDFCreator se taky jmenuje úplně všechno, ten co mám na mysli je přibližně tento https://www.slunecnice.cz/sw/pdfcreator/ (pouze já mám verzi 0.9.8).

Vzhledem k hegemonii produktů m$ nebude na závadu odeslat to jako doc nebo docx, tak jednoduchý dokument se snad nerozhází (předpokládám, že to bude formátovaný text), pdf pravda vypadá profesionálnějc ale odesílat něco někomu jako odt bych si netroufnul (byť k mému překvapení wordpad co je ve windows7 si s tím poradil, ani nevím, co mě to napadlo mu takový dokument předložit). Jinak libre office má v nabídce soubor položku exportovat jako pdf... a narozdíl od m$ wordu funguje.

Ano, vím co myslíš. Exportovat do formátu, u kterého nehrozí změna zobrazení. PDF je jistota(pozor na metadata), JPG,PNG obrázky z definice také, ale podivné a neobvyklé. Teoreticky i HTML. docx z office mi furt dělá problémy kvůli mému Libreoffice. Údajně ale při použití aktuální verze nehrozí.