Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada o pomoc

Dobrý den,
chtěl bych udělat jedné holce radost. A napsat jí na oblohu letadle vzkaz, ale nevím kde to sehnat. Mohl by jste někdo poslat nějaký odkaz?? A nebo poradit něco co by se dalo udělat ve velkém stylu, co by jí mega moc potěšilo a věděla že mi na ní záleží?
-děkuji

Jesli ji chceš takto sbalit, tak já bych tě na jejím místě poslal hodně rychle k vodě, protože představa životního partnera, kterej vyhazuje peníze za prachavé kraviny, by se mi protivila. A pokud ona po něčem takovým touží, tak takovou bych zase nechtěl já. Je to sice romantika, ale z té se děcka nenažerou.
Poslat donáškou kytku se vzkazem vyjde levněji.

Jestli však pro tebe útrata pár desítek tisíc není problém, tak jako bych nic nepsal!