Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Souvisí spolu soutěž o zboží a EET?

někde v diskuzi jsem četl (k článku, že jistý řetězec vyhlašuje soutěž o jalbečné telefony, stačí poslat i SMS)

V Lidlu startuje soutěž o 50 iPhonů. Stačí přepsat kód z účtenky do SMS .
---------------------------------------------------------------------------------------
Klasická finta EET !
Kdo někdy slyšel o výhře a kolik ? Ale určitě to nikdo neviděl (na videu) !

Mě jenom zajímá jak to souvisí s EET a co je to za fintu.

PS: jaký kód se tam vůbec vpisuje? nějaký ten EET nebo jiný?

Nesmíš hned věřit hned všem konspirativním teoriím o EET,že třeba hned odhalí,kolik rohlíků nebo cigaret a kde sis koupil.Ale raději tedy nechoď ani okolo Lidlu,natož soutěžit o ten mobil.Nikdo neví,jestli ty výherní mobily nebudou cinknuté a nebudou Tě neustále sledovat a vše hlásit Lidlu,třeba že nakupuješ jinde.:-)