Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skvrny na potahu matrace

I když to asi do módy nepatří, tak neví někdo jak odstranit skvrny na matraci od propocení ? Samozřejmě jsou dlouhodobější.
Zvládne to člověk doma v pračce nebo třeba někam do čistírny ? Osvědčený způsob nejlépe.

to se fakt neboj:-), to se během vyprání prostě nestane. v tý pračce je kromě sava x litrů vody. savo nežere ani tak látky, jako barvy, pokud by zadavatel nalil přímo to koncentrovaný savo na barevnou látku, udělá se mu tam odbarvenej flek (ale bavíme se o potahu na matraci, ne?)

jedině pokud by skvrna byla od něčeho žíravýho, pak ano, při praní může skvrna zmizet i s látkou:-[ ale že by se celej oděv rozsypal, to fakt na 40° nehrozí. naopak bych se bále vyprat to na vyšší než doporučenou teplotu, aby z potahu na matraci nebyl potah na polštář..