Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zoznamovacie stránky

Ahojte chcel sa sa opýtať či by ste niekto nevedeli poradiť nejaké dobré zoznamovacie stránky pretože už som ich pár skúšal a väčšinou tam bolo málo ludí.
Až by niekto vedel poradiť budem vďačný pretože mám pocit že v reálnom živote sa už ani pekné a dobré dievča nedá nájsť.
Ďakujem.

Já jsem se se svou nynější manželkou seznámil na seznamce, tehdy se tomu říkalo "Kontakt". Internet tehdy nebyl, stálo to jedno kolo asi 50Kčs, byl k tomu dost obsáhlý dotazník, což samo o sobě eliminovalo řízky co by se tam přihlásili jen tak. Bylo mi tehdy už 30, dívky ve vhodném věku v mém okolí už většinou byly vdané (případně rozvedené), tak jsem zkusil, jestli nenajdu nějakou co se zapomněla vdát a chtěla by to napravit. Dostal jsem kontakt na jednu po VŠ co zrovna zahajovala kariéru někde, kde bych na ni jinak nenarazil.