Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4 roky miluji jednu dívku, nevím jak pokračovat.

Zdravím, přišel jsem sem s jedním problémem co mě trápí už poměrně dlouho. 4 roky miluji jednu dívku, lásku jsem ji vyznal dvakrát z čehož ani jednou nebyla bohužel opětována. Jenže z mé strany je tu problém takový, že já se přes ni nedokážu přenést ikdyž jsem to několikrát zkoušel. Nelíbí se mi nikdo jiný tak jako ona, nechci být s nikým jiným než s ní a nerozumím si s nikým jiným než s ní. Navíc, nastoupila na novou školu a bojím se, že si tam najde někoho jiného. Nemůžu kvůli tomu spát, pořádně přemýšlet a v kombinaci se školou jsem z toho neustále v depkách. Dokáže mi někdo pomoct, jak se z tohohle problému dostat? Díky.

Moje aktuální přítelkyně mi poprvé řekla ne, měl jsem dlouhé vlasy, hrál jsem počítačové hry atd.
Byla to pro mě facka, která mi řekla, takhle to dál nejde. Přítelkyni nezměním, tak změním sebe. Začal jsem chodit do fitka, ostříhal si ty dlouhé nechutné vlasy, začal jsem poznávat více nových lidí jak ve fitku tak mimo něj. Nabral jsem sebevědomí a získal ji.

Easy peasy, right?

I nefunguje to na všechny....