Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panska spodna bielizen

Ahojte chlapi. Chcem sa opytat ci si kupujete boxerky/trenky u vietnamcov, alebo v H&M,C&A,New Yorker atď alebo v predajňach kde zoženiete uz značkovu bielizen? Zaujima ma ci sa oplati si priplatit za boxerky. Dlhodobo kupujem u vietnamcov a v newyorkery,ale za ten cas mi dobre sadli len jeden model boxeriek ktore uz prestali vyrabat... Teraz skusam rozne ine ale niesom spokojny pretoze pocitujem caste svrbenie v oblasti intimnych partii... Ked pouzivam stare pradlo tak nemam ziadny problem,len na nove nejako nedobre nereagujem a to som uz skusal z roznych materialov,no najcastejsie som kupil bavlnene... Tak som sa prisiel spytat ci ma vyznam si zaplatit za napriklad kalvin clain boxerky alebo nieco podobne, je mi zasa luto vyhadzovat peniaze za boxerky ktore mi neposluzia.... Pripadne ak mate nejake rady tak budem vdacny, dakujem

No okej, a z akej latky použivate?
na nete som čital viacero člankou, v jednom je pisane že bavlna len v zime, inde že celoročne lebo prepušťaju vzduch,nieje v nich tak teplo, v dalšom že syntetické spodne pradlo nie, v inom že syntetické spodne pradlo ano lebo dobre odvadza pot a neviem čo... no hotova veda ... :D

Bavlna je příjemná na dotek, ale drahá, jako všechno čistě přírodní, třeba se to změní, až EU uvalí daň na plasty (nejvíc mikroplastů v moři zřejmě pochází z prádla). Ono syntetické neni jen jedno, to je celká skupina materiálů. Já bych to neřešil, a kdybych musel, koupil bych od každého něco a tím bych zjistil, co vyhovuje nejvíc a toho bych se držel. Že by mě strašilo ve skříni něco, co nepoužiju bych se nebál, spodní prádlo vydrží tak půl roku až rok (když přijde na řadu jednou týdně, samozřejmě když leží ve skříni, vydrží déle, to se ví).