Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zábavná videa

Ahoj

Po poměrně hojném vlákně s hudbou zakládám další se zábavnými videi.

Sdílejte sem videjka, o kterých si myslíte, že jsou vtipná. ?

Já mám tady jedno pro velkého fanouška P.A.T.(Pouličny Autor Tónov) Prasáka, tímto tě zdravím, kolego! :-)

Radit není s čím, zamykám. (Kurt)

Holy99 20.12.2020 21:57
Holy99
Holy99 25.12.2020 23:36
Holy99
poslední
Holy99 17.01.2021 01:29
Holy99

Uz sa opakujes, to predtym nebolo vtipne a nie je ani toto.

Zní jako bys to objektivně generalizoval. Nezapomínej, že se jedná jenom o tvůj pohled na věc, subjektivní pohled. Pobavilo to minimálně 4 tisíce lidí, pokud se odkazuji na liky na YT.

Video se nemusí někomu líbit, od toho jsme odlišní. Je to v pořádku.

Argumentovat lajkami a YT...len prosim to nie. Ked vidim kolko maju zhliadnuti a lajkov videa dnesnych youtuberov tak mam pocit, ze nepatrim do tohoto sveta.
Dovolim si tvrdit, ze 90% youtuberov nz CZ/SK scene su odpad. Pre mna.
Pre majoritu, ci nastrocnych su to idoly.
Naopak ukazem ti videa youtuberov, ktore su vtipne, poucne, dobre spracovane a maju par tisic zhliadnuti a 50 lajkov.

Tak v tom případě si přečti vesměs pozitivní komentáře. :-) :-)

Nechápu, proč argumentuješ s něčím, co jsem pak ještě rozšířil. Pokud si klikl na "odpovědět" a nerefreshnul, tak se omlouvám.
-----------------------------------------------------------------------------------
Vtipné a poučné, to právě bylo to poslední video, co jsem postnul. Zkušení trenéři reagují na gym faily a na konci řeknou, že dneska máš plno návodů na netu, jak správně technicky posilovat. Myslím si, že po tomto videu si nemálo lidí dá bacha na techniku a hlavně smyslplnost cviků.
-----------------------------------------------------------------------------------
I když videa, co mi za chvilku pošleš, můžou být vtipná, tak reaguješ tím stylem - "dneska ta mládež je zkažená, za nás to bylo lepší".

Ja sam som kedysi pracoval v posilovni a robil osobneho trenera. ]
Ale posilovanie, respektive kulturistika je velmi divny sport a musis mat v hlave jemnu uchylku, aby si si umelo nafukoval svaly len preto, ze sa chces na to pozerat a chces, aby sa na to pozerali ini.
Je to o narcizme, a preto nepozeram ziadne videa kulturistov na rozdiel napriklad od videi calisthenicov, ktori ukazuju aj nieco ine ako svaly...aj ked je pravda, ze 99% z nich sa tiez vo videch ukazuje obnazenycha, ale primarne tam ide o nieco ine ako o pozovanie pred zrkadlom alebo kamerou.

S tou kulturistikou souhlasím.

Člověk, který chce prorazit v kulturistice, musí být trochu "jiný". Těžký diety, újma na zdraví ze steroidů(růstový hormon a ty na bázi testosteronu) a tak.

Já vím, že je nesleduješ(checkni ten kanál, vůbec není o narcismu, je to sranda pro mladý lidi;; hodně jedinců do komentářů psalo, že kvůli tomu začalo i cvičit), ale tito dva borci jsou pouze powerlifteři, ten starší teď trénuje na strongmana(tady nové video, kde byl na turnaji). U tajtěch je ta dobrá figura prakticky "sekundárním" produktem. Jasně, dodržují nějaký jídelniček, ale nijak extra to podle mě nehrotí. :-)

Par dementu si na kameru dela srandu z gym failu posbiranych kdesi na youtube, video pres 17 minut, debilkove/puboši/diváci se koukaji na jejich stupidni komentare a oni dostanou love za shlednuti reklam?
A kde je teda od tech “namakanych” borcu rozuzleni, co je na tom spatne, jak se dany cvik ma technicky spravne zvladnout?
Na tohle se ma jako clovek, co chodi cvicit, divat? No to asi ne. Ztrata casu. Obdivuju te, ze mas cas se na takovou 3,14čovinu dívat.

Nevím, jaký jsi měl den, ale proč jim hned nadáváš do dementů? Já se během života poměrně rychle naučil nevidět vše černobíle. Náhodou tito dva jsou jedni z nejlepších z CZ scény, hlavně Krasinský. Nemá potřebu se vytahovat s novým autem a bůh ví čím, prostě natáčí poutavý kontent pro mladý lidi. Nekazí mladistvym a dětem hodnoty.

Proč by hned měli být sledující debílkové? A proč hned takhle, že dostávají love za reklamy, ty videa můžeš dělat i ty. Není to náhodou závist? Navíc na jeho kanále je takových videí minimum.

Během videa říkají, že lidé nemají podceňovat základní cviky + že internet je plný návodů, takže je nemožný, aby to někdo dělal špatně, když si dá na cvičení záležet.

Jestli se na to mají cvičící dívat, proč ne? Zvedají tam pěkný rakety a na kameře jsou u toho příjemní, smějou se a tak. Motivace jak kůň.

Pokud přemýšlíš o všem, že je ztráta času, tak musíš mít perfektní time management, co? Někdo kouká hodně na seriály a jiné věci, já to míchám s tajtím, na odreagování pro mě dobrý.

Každopádně je to tvůj názor a neberu ti ho :).

edit: A bohužel moc nechápu, proč někteří mají tendenci se negativně vyjadřovat(někdy až útočně). Respektuji, že se vám dané video nelíbí, stačí kliknout "Nesouhlasím" a hotovo. Naše argumentování tu akorát vytváří přebytečný šum, jestli mi rozumíte. :-)

Mezi řádky jsi konstatoval něco, co je pravda. Ne každý má mimiku, gestikulaci a charisma na to mít velkou sledovanost. Každý z těchto "trotlů" začínal na nule. Krasinský začal s posilováním ve 20 letech a nést ovoce to začalo pořádně až kolem 28, kdy si získal jméno hlavně díky perfektním výkonům ve Strengthwars.

Pokud je vám to u prdele, tak proč na ně nadáváte? :-D Trochu protiřeč, co?

Každý má svoji úlohu ve společnosti a i tohle "jůtubaření"(a ostatní věci založené na reklamě) má svoji stinnou stránku - prakticky prodáš svůj ksicht a venku budeš muset "snášet" vlny fanoušků.

Stejný jako třeba s fotbalem. Ty peníze jsou v něm díky fanouškům, protože je to doslova zlatej cíl na reklamu. Jasně, hasiči, policajti(atd.) vykonávají nejméně 10000000x důležitější práci a to NIKDO nemůže popřít. Ovšem nemůžou dostávat více než fotbalisti, protože je hradí pouze stát a ten má nějaký vyčleněný budget na tyto složky. Představ si, že by Policie měla na uniformách "Samsung" a ostatní věci, úplně nemyslitelné, Policie má být zcela objektivní.

Argumentovat stylem, že se jak blbečci honí za míčem a dostávají za to hromadu peněz? Neviňte za to fotbalisty, ale lidi, co fotbal sledují. Existují sporty, ve kterých jsou taky talenti jak sviň, ale jelikož to má malou fanbase, tak jsou rádi, že se jen taktak uživí.

fallon mi říkal, že mám poněkud zvláštní vkus humoru, já to beru

Jenom jsem upozornil na rozdíl mezi objektivitou a subjektivitou, nadále se pozastavil nad černobílými názory. Nic víc.

Největší problém je asi v tom, že jsem minimálně o 2 generace mladší než vy. Možná jednou taky budu naříkat nad tím, na co se mládež kouká, ale kvůli tomu si nebudu odpírat to, co mě baví teď.