Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co je to za song

Co je tohle za song? Napadá mě něco jako lví srce, ale nikde jsem to nenašel, Je to pouze melodie. Slyšel to asi každý

https://vocaroo.com/media_command.php?media=s1m94rjsNYpF&command=download_mp3
https://vocaroo.com/i/s1m94rjsNYpF

Dál když k tomu přidám slova (následují po skončení zvuku) , víc jsem toho nedokázal poznat, "operní zpěv" je skoro nesrozumitelný pro rockery
Let the season ... .. ....
It will (come/calm)
?through .. ..... ....
..................................
.............. or will go there

hledal jsem hodně na googlue ale google nějak nechce zobrazovat texty nebo mám pocit že hůř zobrazuje odkazy na stránky s texty písní. Jestli to není způsobené těmi boslševickými EU zákony článku 11 a13.

Také jsem zkoušel 3 služby na rozpoznávání hudby a jako obvykle to našly úplné nesmysly.

Zvláštní. oba linky (už jen podle společné domény a ID záznamu, jak lze vidět poohlédnutím na linky) jsou identické, to první je přímý link a přidal jsem druhý link v případě, že by přímé linky expriovaly (některé služby takto prasí internet)
Nemůže to chtít heslo, po mě ani po anonymovi to žádné nechtělo

A která z 60 písní to je? našel jsem ji tady
https://www.youtube.com/watch?v=FZNqs0YgWkM&list=PLoangN1jPyW06Q8vqhrI0slXxypSIPAk0&index=42

Dobral jsem se až k tomuto:
https://www.youtube.com/watch?v=LqCtVapWFyM#t=0m18s

Tak jsem to dopátral

When the seas and mountains fall
And we come \ to end of days
In the dark I hear a call
Calling me there
I will go there
And back again

Mimochodem skladbu dreams jsem tam nenašel, stajně jako balin'S Tomb

PART 1 FELO-ŠIP
The Prophecy
0:03:56 - Concerning Hobbits
0:06:51 - The Shadow Of The Past
0:10:24 - The Treason Of Isengard
0:14:25 - The Black Rider
0:17:13 - At The Sign Of The Prancing Pony
0:20:27 - A Knife In The Dark
0:24:01 - Flight To The Ford
0:28:16 - Many Meetings
0:31:22 - The Council Of Elrond
0:35:11 - The Ring Goes South
0:37:14 - A Journey In The Dark
0:41:34 - The Bridge Of Khazad-dum
0:47:32 - Lothlorien
0:52:06 - The Great River
0:54:49 - Amon Hen
0:59:51 - The Breaking Of The Fellowship
1:07:12 - May It Be
DIRECT LINKS - Part II (The Two Towers):
1:11:29 - Foundations Of Stone
1:15:21 - The Taming Of Smeagol
1:18:10 - The Riders Of Rohan
1:22:16 - Passage Of The Marshes
1:25:02 - The Uruk-hai
1:27:50 - King Of The Golden Hall
1:31:39 - The Black Gate Is Closed
1:34:41 - Evenstar
1:37:57 - The White Rider
1:40:25 - Treebeard
1:43:09 - The Leave Taking
1:46:50 - Helm's Deep
1:50:44 - The Forbidden Pool
1:56:11 - Breath Of Life
2:01:19 - The Hornburg
2:05:56 - Forth Eorlingas
2:09:11 - Isengard Unleashed
2:14:13 - Samwise The Brave
2:17:59 - Gollum's Song
2:23:51 - Farewell To Lorien
DIRECT LINKS - Part III (The Return Of The King):
2:28:28 - A Storm Is Coming
2:31:20 - Hope And Memory
2:33:06 - Minas Tirith
2:36:43 - The White Tree
2:40:09 - The Steward of Gondor
2:44:02 - Minas Morgul
2:46:00 - The Ride Of The Rohirrim
2:48:09 - Twilight And Shadow
2:51:39 - Cirith Ungol
2:53:24 - Anduril
2:55:59 - Shelob's Lair
3:00:06 - Ash And Smoke
3:03:31 - Fields Of The Pelennor
3:06:57 - Hope Fails
3:09:18 - The Black Gate Opens
3:13:20 - The End Of All Things
3:18:33 - The Return Of The King
3:28:47 - The Grey Havens
3:34:47 - Into The West

ale nedivil bych se, písně často mají víc názvů. a možná občas i slova neosuhlasí, možná tam zpěvák něco zamumlal

Už jsem to našel Heuréka je vtip??? Dyť je to na youtube

... stejně tak může záviset na tom, ke které verzi film soundtrack je.

Z uvedeného seznamu skladba Dreams by mohla bý Enya(may it be) nebo Breaking of fellowship (Dokonce tam slyším i Titanic) - na wikipedia u songu "The Road Goes Ever On." je feat. "In Dreams", performed by Edward Ross)

Breaking of fellowship přesně tento text obsahuje ( In Dreams) In_Dreams_(Howard_Shore_song)