Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praxe v peny

Ahoj dělám v Penny marketu praxy dříve sem dostával okolo 2000,- Kč měsíčně a dělal sem 5 dní v týdnu 2 týdny za měsíc, ale propadl sem a teď sem opět v Penny akorát dělám každý týden 4 dny celý měsíc, a můj dotaz je zda můžu mít více peněz jako učeň nebo dostanu zaplaceno maximálně oni 2 týdny. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď.

Zeptej se vedoucího praxí, případně jiné pověřené osoby.

Otázal ses nás, zda můžeš mít více peněz. Ano, je to teoreticky možné, stačí se ptát správných lidí. :-) My to určitě nejsme, my ti můžeme maximálně popřát, ať se ti to povede.