Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak podojit e-shop (slevičky a bonusy - dle aktivity na shopu)

Zajímalo by mě, jak podojit e-shop. Co tím myslím: Eshopy se všeljak snaží šmírovat chování uživatele, vnucovat mu slevové kódy nebo posílat slevové kódy či "nabídky" podle aktivity, například když má rozpracovanou objednávku, nabídnou slevu. Nebo když člověk vybírá zboží a třeba chce zvolit určitou platbu. Případně při zadání osobních údajů nebo doporučení (afiláte pyramida) A tak dál, je to asi 50 faktorů, událostí, akcí...

O jaké "odměny" může jít? doprava zdarma při dokončení objedávky dnes, 50 kč sleva při prvním zobrazení a zaregistrování...

Samozřejmě vím, že co jiný e-shop, to jiné funkce...

Tedy co patří k těm jistotám, které budou fungovat například na relativně moderním propracovaném e-shopu.

V první řadě zkus chvíli na tom webu být, anebo ho zkusit zavřít. Řada eshopů ti vyhodí nabídku na slevu.
Pak samozřejmě zkusit najít slevový kupon přes jiné weby.
A docela dobrá věc - když už víš, co chceš kupovat, prostě to najdi přes google a klikni na ten placený odkaz googlu.

I když tě to nakonec hodí na stejný eshop, můžeš tam mít podstatně nižší cenu.
Dělám to tak s knihama. Koupíš 5 knih k Vánocům a ušetříš třeba pětikilo.