Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepříjemné jednání zubaře, poradte prosím

Chodím k jednomu napůl soukromému zubaři. Na pojíštovnu moc rád nedělá. On dělá raději spíš zákroky složitější a nákladnější a je tam s ním i jedna zubařka , která dělá běžné opravy zubů apod. právě u té jsem byla minulý pátek, začal mi růst zub moudrosti, ale nevejde se mi tam a tak tlačí a nemá se jak prodrat a tak mi tam vzniknul zánět, že mám ten zub překrytý dásní nahoře směřuje do sedmičky. Mám vážné obavy aby mi to neskřivilo sedmičku nebo se nezačala kazit jelikož se tam mezizubním kartáčkem vůbec nedostatnu. Právě takto jsem kvůli osmičce přišla o zdravou sedmičku nahoře. Nechci aby to dopadlo stejně. Takže jsem byla u doktorky a chtěla jsem to vytrhnout nebo ať mi dá žádanku ke stomatochirurgovi než se to zhorší. No dala mi atb a jen mi to vypláchla. Ty atb jsem zjistila, že jsem je musela zacvakat ze svého. Nikdo mě neupozornil. Za 3 dny žádné zlepšení, šla jsem do nemocnice . Tam chtěli žádanku , ale vzali mě měi kecy, že bez žádanky nic dělat nebudou, že stejně tam mám ještě zánět a že tohle dělat nemůžou. tak jsem řekla doberu atb třeba to bude ok . Jenže se mě během týdne udělalo celkově zle jako při angíně a i na omdlení z toho zubu jak tlačí. Ten zub prostě potřebuje ven, tlačí do tkáně. Šla jsem tedy k tomu zubaři tentokrát jsem si mě pozval ten zubař ne ta zubařka. Já na něj, že nemohu takto normálně fungovat ,že je mi celkově špatně a že to dost bolí . Chtěla jsem hned žádanku a on že to vypláchne nějakým gelem. Já říkám že vyplachuju celou dobu bez zlepšení tak pochybuju , že něco takového pomůže když mi nepomohly ani ATB. Hned mě začal říkat, že atb na zubní infekce nefungujou. apod. A hned začal říkat vy jste si je vyžádala od paní doktorky, přitom to není pravda, ona mi je napsala sama. Potom když jsem s ním nesouhlasila byl arogantní a zvýšil hlas stále mluvil to samé dokola a nepřipustil žádnou diskuzi. Chtěla jsem stále žádanku . A on že bylo nejlepší kdybych začala chodit jinam stejně když jsem tam naposledy byla před rokem. A že jsem prý na dva objednané termíny nepřišla a ani se neomluvila přitom to není pravda psala na to telefonní číslo s mým jménem, že se omlouvám že se nemohu dostavit. A on mě žádná smska nepřišla. A já ok. Jestli by mi nemohl dát tu žádanku a on že mi ji dá až popozítří . že mi to zatím vypláchne nějakým gelem a uvidíme. Opravdu pochybuju , že se něco během dvou dnů změní . Jako proč mi tu žádanku nemohl dát hned ? Já to opravdu nechápu a kor když chce abych šla někam jinam. Mám příjít zítra a pozítří na .výplach gelem Opravdu tomu nerozumím. Abych se té žádanky taky dočkala . Proč se tak chová. Něco mi na tom prostě nesedí. prosím poradte co byste dělali na mém místě ? Nějak se nemohu domoct svých práv.

Předmět Autor Datum
Zajdi vecer na zubni pohotovost do nemocnice
Jan Fiala 24.09.2019 19:48
Jan Fiala
Neviem o ziadnom prave pacienta na ziadanku (inymi slovami ziadne nemas, doktor je on a nie ty), ale…
fleg 24.09.2019 20:25
fleg
Sháníte nového zubaře? Tito přijímají nové pacienty.
Karel04 25.09.2019 00:56
Karel04
Nepříjemný až arogantní bude skoro každý lékař, kterému budete říkat, jak má pracovat, jak Vás má lé… poslední
ivzez 25.09.2019 10:48
ivzez

Neviem o ziadnom prave pacienta na ziadanku (inymi slovami ziadne nemas, doktor je on a nie ty), ale pokial nie si spokojna so svojim zubnikom je velky problem zajst k inemu?
U nas v meste je so zubnikmi velky problem, ale poznam minimalne 3 ambulancie, ktore nemaju zmluvy s poistovnami a robia len na priamu platbu a tie by ta urcite radi zobrali.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru