Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobírka na Slovensko

Zdravím, budu posílat dobírku na Slovensko přes Českou poštu. Bude mít nějakou částku cca 8000Kč a chci se zeptat jak to bude s placením. Bude vyzvedávajici platit v eurech? A jakej kurz by mu tam naúčtovali? Máte s tímto zkušenost?

Předem děkuji za odpovědi.

Tak balík byl po dlouhém vyplňování odeslán. Cenu jsem nakonec stejně z neznámého důvodu musel uvést v korunách. I když tam byla ikonka vyloženě na MĚNU tak vše muselo být vyplněno v korunách a řekli, že to převedou nějakým aktuálním kurzem. (Tak zbytečně složité vypisování, jen kvůli balíku na Slovensko je fakt extrém). Zlatá zásilkovna.