Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím kam směřovat - psychologie

Ahoj všem, za půl roku budu státnicovat a bude ze mě jednooborový psycholog. Problém je ten, že psychologie má tolik možností, že nemám přesně tušení, kam směřovat. Na jednu stranu budu mít práci asi nejspíš vždy zajištěnou, částečně a nějakou dobu bych se rád věnoval dopravní psychologii (soukromá praxe s dopravně psychologickým vyšetřením). Do budoucna bych ale rád něco jiného... něco většího, svého, do čeho se prostě budu moct naprosto ponořit a budovat to. Jo.. budovat to, baví mě, když něco na základě mého nápadu vznikne. Celkem žeru marketing a PR právě z psychologického hlediska, ale nevím, jestli je to úplná cesta. Měli byste třeba nějaký tip? Vím co dělat nemůžu... cílová malé děti a starší lidé nedávám. Baví mě hodně technologie, budování značek, Apple apod. Díky za vaše postřehy, rad bych slyšel i pohled z jiného úhlu.

Alespon z mého pohledu zastaralý design. Neni to nové a svěží.. super by bylo, kdyby se poradna trošičku rozpropagovala pres soc. sítě.. a asi nejvetsi problem je ten, ze nejak rozumně funguje jen PC poradna. Na problematiku práva, života apod. si to tady každý přečte, ale nereaguje - chybí tedy očividně specialisti.. toť můj názor ?

Skus mat ako psycholog lepsi rozhlad, mas tam par chybiciek.

Alespon z mého pohledu zastaralý design. Neni to nové a svěží

Ma to padny dovod, vacsina nasich uzivatelov su starsie rocniky, dokonca k nam chodi aj kopec dedkov...nakoniec aj my sami sme uz niektori dedci;o).

kdyby se poradna trošičku rozpropagovala pres soc. sítě.

To je dobry postreh, nicmenej kedze sme starsie rocnik mame troku averziu voci socialnym sietam a nikto z nas ju nevie prekonat;o).

a asi nejvetsi problem je ten, ze nejak rozumně funguje jen PC poradna.

Zly postreh, tera poradna je najvacsia a uzemi cz/sk, pc uz bohuzial nie, kutilska je urcite a dokonca je to nasa najlepsia poradna co sa tyka kvality si myslim.
Na prave sme mali kedysi aj profikov, bohuzial vycuvali z toho, takze mas pravdu radia tam len amateri.
Na zivotnej sa inak ako amatersky ani poradit neda, nakoniec ako psycholog musis vediet, ze univerzalne zivotne rady neexistuju;o).

Vybuduj nam znacku poradne, nejako sa nam nedari

Tak udelejte nejaky konkurz zde na poradne kdo vytvori nejlepsi logo poradny a jak pises na YT "vyhraje poradnaka" :-p

Psykooo
Tak prejdi na reklamni marketing nebo nejaké odveti sociologie.