Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dostal jsem od nádherné cizinky papírek... a podělal jsem to. 2. ČÁST

Jelikož mi dala follow na Instagramu hned i ta její kamarádka z kavárny, napsal jsem jí do chatu, ať vyřídí té mé vyvolené, že mě to mrzí, že se neskutečně moc omlouvám, že je mi to líto a nikdy si to neodpustím.. Tak nejdříve neodepisovala ani ona, potom odepsala, proč jsem to udělal atd... tak jsem něco vyplodil. Potom jsem se asi ještě 4x omluvil mé vyvolené do chatu a ona nejdříve nic, pak odepsala, že je to OK, ale nebylo.. necítil jsem se dobře, necítil jsem, že bych po téhle osudové chybě měl právo jí ještě kdykoliv psát, bohužel tímto jsem to celé pohřbil..

Nakonec to skončilo tak, že jsem oběma napsal docela dlouhou zprávu, kde jsem vypsal ještě jednou, jak moc mě to mrzí, že jí přeju, aby si našla hodněho a slušného kluka, se kterým bude šťastná, který ji bude objímat celou noc a se kterým bude v bezpečí, a taky že si tu chybu nikdy v životě neodpustím.. něco v tom smyslu. Potom jsem hodil všechny do bloku. Jsem idiot a blbec, který podělal okamžik, který se mi už dlouho znova nestane.. tohle bylo tak krásné, odvážné a sebevědomé, ojedinělé.. tohle už se mi prostě nikdy nestane, aby mi holka položila papírek s kontaktem na ni na stůl, ještě ke všemu před celou mojí rodinou.. obdivuju ji za to, ona mi dodala sebevědomí a tuhle taktiku na nějakou holku taky někdy vyzkouším.. a taky začnu do kaváren chodit sám.

Vůbec nevím, co mám dělat.. mám pocit, jako bych dostal nabídku na záchranu života a já ji odmítl s tím, že radši zemřu.. tohle už se nikdy v životě nemusí opakovat...
Jeden dotaz pro jednu věc musí stačit i grafomanovi, prostě tam pokračujte. (karel)

Já nechápu pořád kde jsi to jako podělal ? Jak jsi to mohl podělat tím že jsi ji napsal že je krásná ? To ji jako urazilo nebo co?

EDIT: každopádně si je obě odblokuj.... je tam pořád myslím jistá šance že ti napíše....

EDIT2: každopádně si nehraj na nějakého ufnukánka .... ještě jednou bych se ji omluvil vylil si srdce že jsi byl tak nadšený že ti napsala tohle a podobně.... = nenapíše tak to nech být

EDIT3: Vím že ti to asi moc nepomůže ale kdyby i trochu... já bych asi udělal v té chvíli to samé že bych něco takového napsal