Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlasy

Dobrý večer chtěl jsem se zeptat. Žiju jen jednou tak jsem chtěl trochu vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco ,,crazy,, tak mě napadlo si nabarvit vlasy (samozřejmě ale aby to vypadalo tak, abych se za to úplně nestyděl). Proto jsem chtěl vědět co by podle vás sedělo nejvíc na kluka ve věku 18, blond vlasy, modré oči. Děkuji za jakékoliv odpovědi (i kritické)

Určitě?? Prostě jak pro koho. Ubezpečuju tě, že MOJI komfortní zónu třeba sbírání odpadků nebo uklízení nechává naprosto nenarušenou. Ale jsou i lidi, co se štítěj uklízet i po sobě a nechávaj to na ostatních :).

Mě zas nepotěší, když jdu do obchodního centra a tam mi někdo optimisticky hmatá do obličeje s tím, že mi udělá zdarma makeup. Nebylo by mi to příjemný, bojím se, že mi něčím dloubne do oka! A někdo jiný si to nechá udělat s radostí.

Jinak zadavatelovi doporučuju napřed zkusit vymývací barvy, pro případ, že by se mu to nelíbilo, aby nemusel čekat než mu to odroste, nebo to složitě přebarvovat.

odkazuji se na flega

Komfortna zona su nase zvycajne zvyky, napriklad to, ze rano vstavas o 7:00. Vstavanim o 6:00 a cvicenim vystupis zo svojej zony, prekonas svoju chut spat a nestat o hodinu skor (svoj komfort).

Pokud si řekl, že uklízení lesů pro tebe není opouštění komfortní zóny, mohl jsem to kategoricky přiřadit k polehávání na gauči. V rámci logiky je to korektní myšlenkový postup. Tudíž uklízení lesů pro tebe může být stejné, nebo dokonce příjemnější než polehávání na gauči, pokud tedy věci v komfortní zóně specifikujeme tak, že všechny začínají na stejné laťce a mohou se posouvat pouze k těm "více pohodlným"(od nuly dále do plusu, který znamená to pohodlnější).

Takže i když jsi nic takového explicitně neřekl, já si to takhle mohl mezi řádky nalézt. Jasně, že reálně tomu tak není a polehávání je dalo před uklízením lesů. :-)

Ja si zase nemyslim, ze prefarbenei vlasov je nejake vystupenie z komfortnej zony.
Komfortna zona su nase zvycajne zvyky, napriklad to, ze rano vstavas o 7:00. Vstavanim o 6:00 a cvicenim vystupis zo svojej zony, prekonas svoju chut spat a nestat o hodinu skor (svoj komfort). Co je nekomfortne na prefarbeni vlasov prosim ta?
Tiez som to spravil raz v zivote, chcel som byt blondiak lebo som siel na tenisovy turnaj a mala to byt vitazna zlata farba, turnaj som samozrejme nevyhral, vlasy zacali dorastat, farbit znovu sa mi to uz nechcelo, takze naslednym ostrihanim bolo po blond farbe.
Vobec som sa nekomfortne necitil.

nemusi to nutne byt uleteny nazor - kazdej je jinej a pro kazdeho je vystoupenim z komfortni zony neco jineho. A barva vlasu to muze byt taky, i kdyz jen docasne - predstav si introvertniho blondaka, co strasne nerad pouta pozornost a pak si obarvi hlavu treba na modrozeleno - urcite bude budit pozornost, lidi se po nem budou ohlizet, ve skole/praci to budou vsichni komentovat... pokud na tu pozornost neni zvyklej a vyhyba se ji, tak to pro nej bude hodne velka zmena. Jasne ze to za par dni/tydnu ustane, ale i tak.

Moje dcera s kamarádkou se taky kdysi chtěly lišit.Tak si koupily barvičky na hlavu a dělaly pokusy.Když druhý den zjistily,že s oranžovou hlavou oslní jen řidiče,protože prý vypadají jak semafor,šly koupit další barvu.Naštěstí to šlo přebarvit na tmavou.