Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3 piva každý druhý den

Zdravím, chci se zeptat, jaký máte názor na to, dát si zhruba každý druhý den večer 3 piva. K večeru nemám většinou moc co dělat (nebo se mi nechce :-D ), holku nemám tak chodím s kámošem pokecat a pouštět muziku tak na dvě hodinky do zahradního domku a u toho dáme 3 piva. Jednou do tejdne se to protáhne třeba na 5-6 piv a 4 hodiny :-D
Docela mi to takhle vyhovuje, po práci, něco udělám a potom následuje pohoda u pivka, ale říkám si jestli to nemá z dlouhodobého hlediska nějaké negativní dopady na zdraví, nebo tak. Tvrdý ani jinej alkohol vůbec nepiju, akorát ty pivka :D

Proč ne. Když máš vše, co jsi chtěl za ten den zvládnout hotové a nikoho to neomezuje, tak je to dobrý relax.
Ještě k tomu patří teď na zimu něco s kamarády vyudit :-)
3 pivka nejsou moc. Kolik můžeš nadýchat? 0,5? To je v Rakousku povolené řízení automobilu.

Určitě záleží i na "tréninku" Já taky nepiju nic jiného, jen pivko a snesu jich poměrně dost, ale kdybych si dal třeba malého panáka slivovice nebo deci vína, tak mě to snad položí. Jde jen o to, nepřehánět to. U tebe to nejspíš nehrozí, když se tak ptáš. Je mně celkem jedno, jestli si dám klasické pivo nebo nealko pivo, mám
rád tu chuť. Jen kolem Vánoc to poruším a jednou za rok si dám panáka Jacka Daniel'se. Piju ho snad hodinu :-)

Jo, ten miniset jsem nedavno videla v Globusu, ono to i vypada nadherne, ty male barevne flasticky, ale kdyz jsem u nej videla cenovku, tak me presla chut... sak za 4 kila (kdyz je akce) mam 0,7 l cehokoli z toho a tady mam davat pres 3 kila za celkem 0,24 l? To mi muzou vis co... si radsi v prubehu let koupim jednotlivy sedmickovy flasky :-D a prazdny nevyhazovat, bude taky pekna sbirka z toho :-D

Jinak o ty druhy rade jsem jeste neslysela ani jsem ji nevidela. To maji kde a co to vlastne je?