Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vapování

Ahoj, zajiímá mě, jakej máte názor, na elektronické cigarety bez nikotinu. Je to podle vás nějak extra nezdravý? Jakej máte názor na tohle v 16ti letech?

V šestnácti letech na to názor nemám, mně už je podstatně víc. Ale jestli tě pořád můj názor zajímá, tak je to velmi užitečný návyk, který mi umožní lidi zaškatulkovat už na první pohled :-)