Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prva laska

Caute mam som priatelku 4 roky a isla za inym. a ale kym bola somou tak sa vyspala so 4mi a som to zistil bol som kludny nechal som ju vyspat este v ten vecer a rano som jej pomohol zbalit sa atd. aj som jej odpustil ze nech sa vrati ale nechela a mna to strasne boli a neviem si bez nej zivot predstavit a neviem co mam robit maly sme kopec planov a nic s toho teila sa somnou na prve vianoce a nic s toho .niake rady co mam robit som uplne zle natom za tyzden som schudol 15 kg a nic nepapam ako pretym som zufali :(

Jez, pij a zij.

Pokud je to jak rikas, tak bud rad, ze se to provalilo ted a ne pozdeji, to by bylo podstatne horsi. A zkouset to nejak vratit nema smyl - stejne uz ji nikdy nebude uplne verit a ona ti to stejne udela zas a znovu.

Proste to nevylo a bud rad, ze takhle brzo a ne az byste spolu meli dite a hypoteku.

Zajit za doktorem (nebo knezem, dle vlastni volby) neni spatny napad, kdyz si zlomis nohu, taky si nereknes "to casem prejde" a zlomene srdce je podstatne horsi.

Zacni resit veci jednu po druhe, dej se do poradku (hubnout vic jak 1kg/tyden bez lekarskeho dozoru je zdravotni riziko - mel by ses poradit, jak sse vratit do normalnich koleji, nez si ublizis vic, nez sis dosud ublizil) a uklidni se. Casem urcite potkas spoustu zajimavych lidi, kdyz tomu jen trochu vyjdes vstric a budes o dost dulezitou (ac bolestnou) zkusenost bohatsi.