Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chudokrevnost

Dobrý den,
je nemoc chudokrevnost smrtelné onemocnění? musí se chodit k lékaři?co kdyz člověk nelečí tuto nemoc?
děkuji

Zajdi si k lekari - muze to byt projevem vazne nemoci a pak cim driv ji zacne lecit, tim vetsi sance na vyleceni a ze se to obejde bez trvalych nasledku (a ano, smrt je jednim z nejtrvalejsich naledku).
Nebo zjisti nejakou jinou pricinu a treba ti jen rekne, cemu se vyhybat, nebo co naopak delat a bude zase dobre.

Ale to ti fakt rekne jen odbronik, prez internet to nevyresis.

Me ti takhle jako loupalo za krkem, zasel jsem za doktorkou, jestli nezna nejake sikovne cviceni, ona mi zmerila tlak a neverila vlatnim ocim - z ordinace me odvezla sanitka. Kdybych se na to vykaslal, uz jsem radu let mrtvy a to umirani by bylo dost hnusne. Takhle jsem v pohode a budu tu strasit jeste hodne dlouho.

Kamarada takhle taky nejak loupalo za krkem, zasel za doktorkou, tyden musel kroutit hlavou tak a potom takhle a dat si monitor do spravne vysky. Cimz se problem definitivne vyresil.

Takze na nic necekej, zajdi za doktorem a uvidis, jak je to zrovna u tebe. Rozhodne je to lepsi, nez kvuli vlastni blbosti a ostychu zhebnout a pokud to nic nebude, tak ti za to taky nevynada.