Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípravný kurz FF UK psychologie

Ahoj,
studujete někdo psychologii na FF UK (nebo FF MU) nebo někoho takového znáte? Protože já už se nějaký ten pátek o psychologii zajímám (přečteno několik odborných knih) a chtěl bych to posunout na vyšší level a dát tomu tu profi úroveň - mít z toho titul. A za rok se budu hlásit na VŠ a tohle je můj sen, proto se ptám, má cenu se hlásit na přípravný kurz na přijímačky, který pořádá FF už letos? Nebo jak jinak se na přijímačky připravit? (kromě knih)

Nestuduji a nikdy jsem tam nebyl. Pokud však pořádají přípravný kurz a chtěl bych se tam dostat tak se přihlásím. Pokusím se zjistit kdo bude hodnotit přijímačky a od starších posluchačů vyzvědět na čem hodnotitelé bazírují. No prostě snažit se toho vyzvědět co nejvíce.