Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inspirace na narozeninovou oslavu?

Ahoj, můj přítel bude mít 18. narozeniny a jsem si jistá, že by je chtěl pořádně oslavit. Jenže je slavit zas tak nebude... Protože by na té oslavě byli asi jen 4 lidi včetně jeho. Ale i tak si to mužeme užít?
Napadlo mě, že bych mu právě k narozeninám dala nějaký ten zážitek z narozenin, když už jsou to ty 18. Třeba ho vzít na nějaký výlet i s těma dalšíma dvěma.
Nechci pronajímat nějakou místnost, kde by se pařilo. Však nás tam moc nebude.
A když by to byl nějaký výlet, tak s tím narozeninovým nádechem. Aby to nebyl jako další obyčejný výlet.
Nenapadá vás něco? Něco čím bych se mohla inspirovat...?

Co takhle den predem v tech 4 zajit nekam na prima obed, pak na diskosku (do divadla, kina, vystavu, plavecak, podle toho co ma rad), a nez padne tma, tak uz jen s nim samotnym vyrazit na vylet romantickou krajinou, zakonceny v nejakem prihodnem hotelu (pokoj pro dva na 2 dny). A druhy den rano, kdyz uz mu bude 18, tak si to poradne uzit a dat mu nezapomenutelny zazitek?

Teda, pokud Vam uz 18 bylo, jinak to cele udelat o den driv ...

V 18 by to pro me byl nejkrasnejsi darek.