Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co dělat když mi přestal psát

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, protože si už nevím rady. Seznámila jsem se s jedním klukem. (Mně je 19, jemu 24) Hned od začátku jsme si dobře rozumněli, bylo nám spolu fajn. Trvalo to asi měsíc, psali jsme si, chodili jsme do kavárny a podobně. Byla mezi náma taková ta jiskra a cítila jsem že se mu líbím. Naposledy to bylo zase fajn, strávili jsme spolu několik hodin, povídali si, líbali se. Další den jsme si psali, psal mi něco ve smyslu, že by mě chtěl mít u sebe a tak. No, pak jsme se rozloučili, a druhý den už mi nenapsal, ani třetí den a pak ani další den. Říkala jsem si, jestli třeba nečeká že mu napíšu já, do teď mi vždy napsal první on. A možná že jsem měla napsat, ale zároveň jsem chtěla aby se ozval on, kdyby mu na mně tak záleželo, jak to vypadalo, tak by se přece ozval on, protože by se mu začalo stýskat. Ale to se nestalo, teď už mi třetí den nenapsal, a já nevím na čem jsem. Nevím jestli o mně stojí, a taky nevím jestli to mám zatím nechat a počkat, nebo jestli mu mám napsat sama. Teď zpětně když si to čtu tak to působí, jakoby holka nemohla napsat první. Nechci ale aby to tak vyznělo, spíš jsem chtěla zjistit kdy mi napíše, ale teď mám strach že se na mě vybodne když já mu sama nepíšu. To by mi bylo dost líto, mám ho hodně ráda a furt na to musím myslet.

Možná je na tom stejně, jako ty - může mít obavy, aby nebyl příliš vtíravý, že ti furt píše první, abys ho neposlala k šípku. Taky možná čeká, že se mu ozveš ty, tím testuje, jestli máš o něj zájem.
Nechápu na co čekáš, když ho chceš, tak se mu ozvi. Štěstí je třeba jít naproti a nečekat, až se unaví a sedne.

Co když se mu něco stalo - má chřipku, porazilo ho auto, zatkli ho ti co pomáhají a chrání (ne, že bych mu to přál)...
Jestli máš jeho mobilní číslo, zkus mu zavolat.

Dívenky se šly podívat do ZOO. V pavilonu opic a lidoopů se jedna moc přiblížila ke gorilí kleci, gorilák po ní sáhnul, vtáhnul ji skrz mříže do klece a začal z ní strhávat šaty. Naštěstí tam byli poblíž zřízenci, goriláka zpacifikovali, dívence se skoro nic nestalo, ale pro jistotu ji odvezla záchranka do nemocnice. Kamarádky ji přišly navštívit, ptali se, jak se cítí:
"Tak vám nevím. Nevolá, nepíše...."