Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operácia varikokely

Dobrý deň chcel by som sa opýtať som po operácii varikokely že moj spermiogram bol velmi nízky, coskoro dovŕšim dospelost a moja otázka je že či tento problém mohol súvisieť stym že som mal poruchy nálad, nemal som sexuálny apetít, vzrušenie som nemal ale vsetko toto som chcel lenže som vedel že niečo nie je v poriadku že to nejde a nie je to tu , stávalo sa že niekedy že len znicoho nič prišla chuť a potom zachvíľku to úplne zmyzlo ako keby cosi blokovalo, aj pri masturbovani mi to bolo celkom nepríjemne má to tak nevzrusovslo erekcia ako keby bola len bola spadnuta a mekka, Kedysi to bývalo setko normálne viem že je niekde problém problém s uzdickou nie je ta už bola operovana, no a teraz prvé dni po operácii Varikokely sa mi zdá že sa to trosku zmenilo a dostal som do toho taku chuť ako kdby sa mi malinko zvýšilo vzrušenie Nejdem robiť predstavme rozhodnutia tak môže tam byt nejaka súvislosť alebo sa to opýtať doktora priprade hladat další problém ?

loading...

Samozřejmě, že to může souviset - psychika je důležitá a s podvědomým pocitem, že něco není úplně OK se špatně myslí na radovánky.
Čili jestli jsem to pochopil, máte teď pár dní po operaci - dejte tomu čas, podle mého soudu se do příští kontroly (probíhá po 1-2 měsících po operaci) vše vyřeší samo, tedy chuť se dostaví.