Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno halvolam

doufám že tady to můžu napsat
Potřebuji poradit s hlavolamem "jaký dopravní prostředek se dá nalézt ve spojení "moko loko"?:"? díky moko loko to není
Já to potřebuji pro registraci na jedno fórum a nevím si rady díky

ak sa niekto niečo také spýta, mal by byť okamžite zbavený občianskeho a zavretý do ústavu pre debilov...

toto nie je hlavolam ani halvolam... je to niečo, čo by malo byť schopné "vyriešiť" 99.999% populácie ktorý tomu jazyku rozumie a to do jednej sekundy.