Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bulka v prsu muže.

Zdravím,
Jsem muž a je mi 23 let a asi 14 dní zpět se mi v levým prsu přímo pod bradavkou udělala nějaká bulka. Do teď ani nebolela, až před pár dnama po posilovně mě začala bolet na dotek, na druhém prsu nic nemám. Má někdo podobnou zkušenost? Může to být něco vážného?

Zajdi si k dr.. Měl jsem podobné ... jen podkožní tuk. Doktor oblast umrtvil, nařízl, vzal vzorek a poslal do laboratoře - výsledek jsem už uvedl. Později jsem i na jiných částech těla podobné našel - na paži, na břichu. Netřeba panikařit, ale nezanedbat!!! 8-)