Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vybrat brigádu? Vaše zkušenosti?

Ahoj.

Zajímalo by mě, jestli máte brigádu a případně kde? Kdy (v kolika letech) jste se rozhodli, že si něco najdete a podle čeho jste hledali? Našli jste si brigádu/výpomoc nebo cokoliv na webu, přes kamarády, nebo aplikaci? Co všechno jste museli absolvovat, aby Vás přijali a měli jste z první směny strach? Kolik jste vydělávali - vyděláváte? Chtěl bych načerpat nějaké zkušenosti, abych věděl, do čeho jdu. Co byste poradili někomu, kdo se bojí prvního střetu a taky začlenění do společnosti? Já sám zkouším psát články pro jeden web a v budoucnu bych si chtěl vyzkoušet design, načerpat nové a nové zkušenosti, abych mohl dále rozšiřovat obzory.. Jo, a taky mi jdou jazyky.

Jak jste si vybrali opravdu dobře zaplacenou brigádu? Děkuju za všechny odpovědi, rady a tipy.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dobrá brigáda byla noční na České poště na nádraží. Nakládaly se poštovní vagony poštou a novinama.… poslední
Nol 17.02.2020 12:32
Nol

Dobrá brigáda byla noční na České poště na nádraží.
Nakládaly se poštovní vagony poštou a novinama. Před revolucí tam byl lepší výdělek než na běžných brigádách a ani nepožadovali potvrzení od školy.
Obtížné byly 2 noci. V pátek se nakládaly noviny se sobotní přílohou = bylo jich 2x tolik. A někdy začaly jezdit 4 skříňové Avie z JE Dukovany pro traktorový papír do tiskáren. A my brigádnící kmitali na nádraží k vagonům a před poštu s krabicemi papírů do aut. A ty Avie jezdily do Dukovan a zpět až do rána.
Ale jak jsem psal, bylo to asi 5 roků před revolucí slušně placená brigáda.
Jinak v létě u zedníků jak kdy.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru