Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zase jsme se rozešli a já nevím co mám dělat

Dobrý den, ahoj
Potřeboval bych pomoci, nevím co mám dělat.
Myslím si že ani neodpovíte, ale byl bych vám moc vděčný, myslím si že ty by jste mi mohli pomoct.
Od pustě mi prosím chyby jsme s toho teď dost v prdeli z prominutím.

Měl jsme holčinu (byli jsme spolu 6 měsíců) po čase jsem se rozešli (na měsíc)a pak dali zase do hromady a teď ( asi před týdnem) jsme se zase rozešli a já nevím co mám dělat.
Byla to moje první láska a já pro ni taky, takže jsme spolu prožili samé hezké věci a byli jsme pro sebe ve všem první takže cítíme pořád něco víc než jen kamarádství.
Pořád se máme moc rádi ... milujeme se. Jenže je už problém to, že ona mi nevěří v tom že se změním ( nechoval jsem se vždy hezky) a taky kvůli rodičům (nemají mě rádi).
Pořád k sobě cítíme něco víc než kamarádství, jenže ona se nechce bavit kvůli těm rodičům a hlavě protože ví že mě pořád miluje ale je jí blbé se mnou být po 3tí.
Dřív jsme si aspoň psali nebo šli ven, jenže teď ji to rodiče zakazují i to protože ví že se pořád milujeme a ona by se mnou možná i chtěla být jenže už je to divý po 3tí. Ona je moc hodná holka a tudíž je poslouchá.
Takže nevím co mám dělat. Teď se k sobě chováme jako hrozní kamarádi ... nechce se se mnou bavit kvůli těm rodičům a hlavě proto ví, že mě pořád miluje ale nechce se mnou být už po 3tí a pak se hádat s rodičemi.

Potřeboval bych radu co bych měl v tuto chvíli udělat.

Předem děkuji za odpověď budu si ji moc vážit.

DOUFÁM ŽE NĚKDO ODPOVÍ PROSÍMMM.
Změna předmětu, původně: POMOC PROSÍM (Kurt)

Je otázka, jestli ta tvá byla vždy jedna jediná nebo zda tvým životem (nebo třeba jen jste kolem sebe prošli) jich několik prošlo co by o nich platilo to o vlašťovce nebo o kvítí předtím než sis definitivně vybral tu co "Každý jen tu svou má za jedinou" (nebo jestli ona si vybrala tebe, u ženskejch v těchto záležitostech člověk nikdy neví)