Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zachráníme dvouletýho klučinu?

Maxíkovi zbývají poslední 3 měsíce na léčbu genovou terapií. Tato léčba by mu dala bezpochyby šanci na lepší život. Jakmile oslaví 2 narozeniny, terapie již není možná. Tato léčba je však velmi nákladná a schválená pouze v USA, stojí 2 000 000 euro. Vybrat takovou sumu nám přišlo nereálné, ale některé země jako Maďarsko, Polsko, Slovensko, Portugalsko a jiné, již na genovou terapii pro takto nemocné děti peníze vybrali. Některé dokonce v rekordně krátkém čase (příkladem je Belgie, kde sbírka trvala jen pár dnů). Navíc nás každý den lidé kontaktují a podporují nás, abychom na nic nečekali a sbírku vyhlásili. Právě to nám dodalo odvahu.

Klukovi budou dva roky, má šanci, pokud včas proběhne finančně náročná léčba. Mrkněte se na odkaz níže. Pokud chce někdo pomoci, má možnost. Na webu je i číslo transparentního účtu.

Jak můžete pomoci

Děkuji...

No takovýhle sbírek, kde je číslo účtu, srdcervoucí příběh a žádost o peníze, ale žádné jméno, organizace či jiná identifikace, kam vlastně peníze jdou už bylo.
Pak se často ukáže, že si někdo řádně namastil kapsu...
Zajímavé počtení je v "léčby a pomůcky" -- dva miliony za dávku. Dostal první a další tři v rozmezí 14 dnů. Tedy během chvíle už vyčerpal 8 milionů, má zatím schváleno pět dávek. Potom cca po čtyřech měsících do konce života. Tedy tři do roka, tedy 6mil.ročně. Třeba do 70 let.
To ta zbírka bude asi trvat dlouho, aby se vybralo na celý život s terapií, cca půl miliardy korun.
Jenže je nutno připočíst náklady na pomůcky a další terapii, jsou tam ceny uvedeny.
Tedy se na celý život Maxíka bude muset vybrat asi miliarda.
Celé je to nějak podezřelý, zajímalo by mě ,kolik lidí naletí a zaplatí...