Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírovací paměť

Zdravím,
jde nějak udělat, když např. z wordu označím text dám kopírovat, někam to vložím, hned na to zkopíruji něco jiného, jde tu první kopírovanou věc nějak obnovit? Jako abych se dostala k vložit té prvně zkopírované věci. Díky moc.

Moc sice z popisu nechápu, ale jestli je to ten případ, kdy si vložením něčeho člověk přepíše to, co tam bylo (třeba předtím vložené, nebo vybrané z jiného důvodu) tak na to stačí (nejen ve wordu) obyčejné undo (obvykle ctrl+z). Pokud si vzpomínám, měly office i nějakou multischránku, že bylo možné uchovávat více zkopírovaných věcí a mezi nima přepínat, ale spíš s tím bylo víc problémů, alespoň mě to spíš dělalo problémy, než že by to pomáhalo (stačilo stisknout ctrl+c dvakrát (obvykle mačkám vícekrát), program se na strašně dlouho zamyslel a objevilo se okno té multischránky, už jsem to dlouho neviděl, tak se mi to asi podařilo asi nějak zabít).