Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup cigaret v karanténě

Z toho rozhodnutí o karanténě CŘ nejsem nějaký moudrý. V pravidlech je ze výjimku vycházení mají jen lidi na cestu do práce a z práce a na nákup základních životních potřeb.. Vím, že cigarety nejsou základní životní potřeba, ale když si je budu chtít koupit, vztahuje se to pod výjimku?

Novinove stanky a podobne obchody v CZ/SK dostali vynimky a mozu byt otvorene,nedostali ani prikazy obmedzit predaj vylucne na noviny,takze nakup cigariet zatial zakazany nebol a ist na nakup,do roboty etc.takisto zakazany nebol,takze neries,zatial to nikto vyslovene nezakazal...