Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bakaláři přístup

Musí se sledovat žákovská knížka (bakaláři) jenže já nemám přístup k tomu, akorát sem si to chtěl vyřídit jenže zrovna ten týden co jsem to chtěl udělat tak už byla nařízena karanténa (mám školu jen 1x týdne jinak jen praxi) chtěl sem tedy napsat email ale vůbec nevím jak (jakou formou mám ten email napsat) diky.

Myslím tím jak ten email mám napsat nikdy sem mail do školy nepsal. Jelikož nevím jak je to správně. Napsal sem to tahle:

Dobrý den, tady Jméno a příjmení , potřeboval bych přístup k elektronické žákovské knížce (bakaláři), abych mohl průběžně plnit zadávané úkoly, kvůli nařízené karanténě.
Předem Děkuji.