Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno poradíte s nákupem na Amazonu?

Zdravím,

dnes jsem se zaregistroval, dal do košíku 2 věci, zadal adresu dodání a platební kartu a myslel jsem, že jsem udělal nákup. Teď k večeru jsem se doma přihlásil, a vidím, že mám pořád v košíku ty 2 věci. Jak zjistím, že jsem nákupm provedl?

Díky.

Máš to hned v horním panelu "mé objednavky".
Po kliknuti se ti zobrazí stranka tvých provedených nákupů u kterých je jestli už je balíček připraven k expedici, číslo poštovního balíčku pro sledování jeho pozice tak informace a o platbě.
Po zakoupení Amazon posílá potvrzující mail se všemi informacemi.