Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pšíkání a snoplení po vypití piva.

Zdar bando. V poslední době se mi stává že po vypití 1-3 piv začnu pčíkat a z nosu mi tečou nudle. Trvá to snad max minutu až dvě a přestane to. Co to může způsobovat? Studené pivo jsem vyloučil. Alergie na pivo které mám rád? Je to možné? Dík za eakce.

Já znám borca, kterej to do sebe celkem lije, hlavně vodku. Až to má v sobě a je úplně hin, chytně ho kýchání. Třeba i 20 x za sebou. Lítají z něj lukše jak hovado. Vždycky když to vidím, chce se mi blejt. Mockrát jsme pídili po tom, čím to je. Nevíme. Ani doktor mu neporadil. Řekl, že je asi alergickej na něco v té vodce. Jenže on to má po čemkoliv. Prostě jak má brutálně naváto, přijde tato reakce. To byste museli vidět.