Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi mi začíná hrabat

Čau, bydlím na bytě sám a teď si můj dřez v kuchyni řekl, že mě trochu pozlobí. Přijel jsem na byt a ve dřezu bordel - kousky zeleniny a tak podobně. Řekl jsem si, že jsem prase a jak jsem umyl poslední nádobí před odjezdem nezkontroloval jsem dřez. Umyl jsem tedy džez a šel spát. Ráno zas to samé ve dřezu kousky zeleniny, ale jen troška.. Řekl jsem si, tak jsem to asi neumyl pořádně znova jsem to umyl a dnes přijdu z práce a zase kousky bordelu ve dřezu, čím to je? To mi chcete říct, že se to vrátí baterii? Nebo že dřez to dokáže vyplavit nazpátek? Já jsem měl sifon rozdělaný a vše čistý tak kde je problém? Dík za odpovědi, čau

Vyřešeno, zanesená stoupačka. Vyřešil instalatér.

btw, "To ta karanténa ti tak hrabe na mozek, nebo se nudíš?" Co si to napsal za sračku? Chodím každý den do práce, myslíš že se nudím a píšu dotazy z nudy?