Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Môj frajer huli

Ahojte, mám taký problém. Môj priateľ huli a mne to neskutočne vadí. Vie o tom, ale vôbec ma v tomto nerešpektuje, hneď hovori, že ho zatváram do klietky a tak. Dala som mu dnes na vyber medzi trávou alebo mnou. Povedal že neprestane, tak som sa s ním rozišla. Chcem sa poradiť čo ďalej, či som urobila správne. Veľmi ďakujem za každú radu!❤️

Škoda ho. Dnes najít frajera, kterej nehulí je celkem problém. Jestli byl jinak dobrej, vydělal, udělal a hulil v normě, škoda ho. Jako perníku je taky dost, tam je to jasný celkem, ale ta tráva je už úplně všude. Tedy pokud nehulil perník. :-D Jinak jako vážně. : Deme...a vyhulenýho nebrat. Kdo hulí, vždycky hulí a rozumná debata s vyhuleným kktm nemá smysl, jedine tyč do hlavy.