Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video/stream na pozadi

Dobry večer chcel by som vediet čo mam urobit aby napr, ked zapnem stream zablokujem obrazovku tak aby to hralo cely čas a nie aby to vyplo stream po par minutach ako to robi teraz. existuje nato nejaka aplikacia alebo niečo v nastaveni čo treba urobit ? dakujem za odpoved

Zdravím,

Vo vašom tajnom počítači s tajným operačným systémom, na ktorom máte nainštalovaný prísne tajný softvér na streamovanie, na super prísne tajnú službu, existuje tajné riešenie.

Btw. ani poradňu ste netrafili.