Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cimrmanovské nahrávky

Jsem velký fanoušek DJC. Chtěl bych vidět nějaké verze které nejsou běžně k dostání. Např. Záskok se Smoljakem nebo Lijavec se Smoljakem. Beru video i audio. Pokud máte vlastní nahrávky nebo někoho znáte kdo je má či vydává (např. na Ulož to,Hellspy atd.) dejte mi prosím vědět. V případě ,že máte stačí poslat odkaz na ulož to (kam ten soubor dáte) atd. Každému kdo něčím přispěje srdečně děkuji. UPOZORŇUJI verze které nejsou běžně k dostání NEJSOU ty na dvd od ČT a ani na CD od Supraphonu.

Ak nie su na YT pochybujem, ze niekde budu. Ale nezufaj ja som objavil relativne vzacne kusky doteraz nepublikovanych predstaveni prave na YT...bohuzial vzdy len vo forme audia.
Zaskok so Smoljakom by som si pozrel rad, ale podla ocitych svedkov bol Sverak lepsi;o).

Mě se většině případů líbí Smoljak. Jako Emil Žába nebo i jako Přemysl Hájek. U Lijavce to neporovnám a v Záskoku jsem viděl jen kousíčky z Záskoku aneb Cimrmana v Národním divadle a stejně tam byl víc Svěrák.