Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomůcky

Ahoj, nevím zda to sem patří, ale chci se zeptat, jelikož na eshpoech mi odpovídají to samé, aby neměli problém, proto se ptám zde. Když mi ještě nebylo 18 a chtěl bych si koupit erotickou pomůcku, bude při předávce nebo v zásilkovně po mně chtít občanku? Díky

loading...

Nikde svůj věk uvádět nemusíš, ani se na něj neptají. Prostě objednáš na adresu, buď zaplatíš převodem, nebo dobírkou, tj. složíš prachy při převzetí. Když eshop nabízí zásilkovnu, tak k vydání stačí kód, co pošlou e-mailem, nebo SMS, takže ani občanku nechtějí.
Poště to taky bude fuk, občanku chtějí jen pro identifikaci osoby, nikoliv věku.