Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota nemovitosti s nájemníkem

Dobrý den,
můj otec je neuvěřitelný kořala, který prochlastal veškerý majetek, který měl. Jediné co zbylo (zachráněno za 5 minut 12 ) je menší rodinný dům, v kterém otec pobývá. Nic neplatí a valí se na něj další exekuce.
Nevíte někdo, o kolik tomu domu klesne hodnota, kdybych to chtěl prodat i s ním? Jestli je to vůbec prodejné.
Díky

Podívej Prasáku, definuješ se stále přesněji. Jsi komunista ? Byl jsi ? Volil jsi zloděje, vlastizrádce ? Je správné krást ? Je správné lhát a vraždit ? Odpověz si na tyto otázky. Sobě. Mě je jedno jaký jsi, kdo jsi. Takových jako ty je v naší společnosti prakticky polovina. To ty, ne nežij. Ty začni žít. Ty už dávno nežiješ, protože tě žerou slušní a inteligentní a vzdělaní lidé. Přitom ale nejsi až tak hloupý, abys to o sobě nevěděl. Smutné bytí. :-p

Budu psát co chci. Jen nebudu psát tak primitivně (tedy srozumitelně pro vás) jako vy. Vy proto, že souhlasíš s Prasákem. Mé příspěvky mají své adresáty a čtenáře. Vy to nejste. Vy to víte. A přesto "reagujete". Nebo vám vážně napadání mé osoby, otázky a požadavky vůči mě připadají smysluplné, nebo dokonce inteligentní ? A měl bych na ně dokonce odpovídat ? Ti, jimž jsou mé příspěvky určeny sem nepíší. Jen čtou.

Ty už dávno nežiješ, protože tě žerou slušní a inteligentní a vzdělaní lidé.

Tak to jsem rád, že alespoň ty mi dáš klidný spánek.
Jinak zase meleš klasický bláboly totálně od cesty, nadávky, urážky, plivance, vůbec ses nezměnil, Kozakle. A furt se budeš vracet oknem tam, odkud tě vyhodili dveřma, i když tě tam nikdo nemá rád. Dělal jsi to tak minule, budeš to tak dělat zas.