Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jogurty smrdia

čavte..prečo mi niektoré jogurty smrdia ako nejaká žaburina ani ten smrad neviem poriadne opísať..napr.zvolenský,rajo,aj billa jogurty. Nie každý cíti ten divný zápach.ja len proste chcem vedieť prečo to tak je.ďakujem.

Dival jsem se na složení na stránce výrobce. O živých kulturách tam nic nebylo a naopak, pokud by je jogurt obsahoval, tak by to bylo to první, co by výrobce všude uváděl.

Ale třeba jsem se díval špatně.Jinak Holandia je výrobce, to není konkrétní druh jogurtu. Může dělat a dělá různé druhy. Je to stejné, jako když napíšeš, že jsi použila jogurt od Madety

Držíme kvalitu
Jogurtové výrobky jsou vyráběny z mléka výběrové kvality. Bílé jogurty neobsahují stabilizátory konzistence (želatinu, pektin, škroby atp.). Ovocné jogurty obsahují vysoký podíl kusového ovoce. Jsme držitelem certifikátu IFS, tedy potravinářské normy uznávané po celém světě. Procházíme pravidelným auditem nezávislou organizací a standard IFS tak zajišťuje vysokou kvalitu a bezpečnost potravin.
To je okopírovaný text firmy Holandia.